• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЕЛЕКТРОННІ ЖУРНАЛИ та ЩОДЕННИКИ

Наш вибір зупинився на безкоштовній платформі «Нові знання». Цей електронний журнал інтегрований з програмою «КУРС:Школа» (програмний засіб, який використовується в навчальних закладах для ведення бази даних учителів, учнів та електронного журналу). Сподобалось і те, що в нас була змога спілкуватись із розробниками платформи. Щоб перехід не став завеликим стресом, один семестр працювали паралельно і в електронному, і в паперовому журналі. За цей час навчились усіх тонкощів і розпрощались із паперовою версією.

/Files/images/123.jpgПлюси роботи в електронному журналі:

+ Через сторінку «Спільноти» в електронному журналі можуть спілкуватися всі учасники освітнього процесу: вчителі, учні, батьки (це або режим особистих повідомлень, або новини для всієї групи).

+ Домашнє завдання завжди записане вчителем. Це дуже зручно для дистанційного навчання — учень ніколи не скаже, що не виконав ДЗ, бо «забув записати». Батьки теж можуть дізнатися, чим за розкладом займаються їхні діти та які завдання виконують.

+ Облік відвідування занять учнями. Якщо класний керівник поставить «н-ку» відсутнім учням, у вчителів-предметників це вже буде відображено. Ще один плюс — кількість пропущених уроків і днів обчислюється автоматично.

+ Зворотний зв’язок з учнями. Учні надсилають виконані роботи, пишуть у коментарях те, що їх цікавить. Зі свого боку вчителі можуть прокоментувати оцінку, вказати на помилки та повернути учневі перевірену роботу.

+ Конфіденційність. Батьки можуть бачити лише ті оцінки, які отримала їхня дитина.

+ Оцінки в електронному щоденнику учня бачать як учень, так і батьки. Вчитель може відредагувати оцінку, термін змін визначає адміністрація школи.

+ Завдяки цілодобовому доступу до журналу вчителю зручніше працювати з його електронною версією. Достатньо мати смартфон і якісний інтернет.

+ Вчитель може використовувати інтерактивні форми домашнього завдання. Можна прикріпити файли: зображення, посилання на відео, онлайн-тести, Google-форми (усе ідентично з Google ClassRoom).

+ Є можливість роздрукувати журнал або сторінки окремого предмета. Це може зробити кожен учитель, якщо йому під час уроку зручно користуватися друкованою чернеткою електронного журналу, підказує Леся Орловська, заступниця директора з навчально-виховної роботи.

+ Якщо сталася технічна помилка, у вчителя є можливість виправити оцінку в журналі.

+ Архів журналів. Є можливість переглянути журнали минулих років або попереднього семестру.

+ Є база електронних підручників, але тільки від видавництва «Ранок».

КОРОТКА ПРЕЗЕНТАЦІЯ NZ.UA
wym-1698181533494

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРА
wym-1698181688562

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi